KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544594
nr 1254 4594
Karl Abel
(f. 1891), Sverige
Oljemålning, Karl Abel, Stockholm, Signerad. Olja på pannå, 40x60
Karl Abel, svensk målare född 1891.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:44:04
9/5 17:28:33